SMASH akció: További -5% az egész oldalon a SMASH5 kóddal
Smash-Expert
Újdonságok
Vevőszolgálat Franciaország Biztonságos fizetés Könnyű visszaküldés

Paloma Beauties

27 termék
Fényterápiás arc- és nyakmaszk nőknek Paloma Beauties
Paloma Beauties Fényterápiás arc- és nyakmaszk nőknek

Kezdve 122 690,00 Ft

101 190,00 Ft

Fényterápiás arc- és nyakmaszk nőknek Paloma Beauties
Paloma Beauties Fényterápiás arc- és nyakmaszk nőknek

Kezdve 122 690,00 Ft

101 190,00 Ft

LED fényterápiás arcpakolás 7 színben nőknek Paloma Beauties
1 szín
LED fényterápiás arcpakolás 7 színben nőknek Paloma Beauties
1 szín
LED fényterápiás arcmaszk 4 színben nőknek Paloma Beauties
1 szín
24h Körömvágó készlet Paloma Beauties (x12)
1 szín
Paloma Beauties Körömvágó készlet (x12)

Kezdve 13 790,00 Ft

10 090,00 Ft

Jade masszázs és Gua Sha készlet Paloma Beauties
1 szín
Paloma Beauties Jade masszázs és Gua Sha készlet

Kezdve 20 990,00 Ft

19 790,00 Ft

3 színű LED fényterápiás arcpakolás Paloma Beauties
1 szín
Paloma Beauties 3 színű LED fényterápiás arcpakolás

Kezdve 52 990,00 Ft

31 490,00 Ft

Arcustérfrekvenciás arckezelés Paloma Beauties
1 szín
Paloma Beauties Arcustérfrekvenciás arckezelés

Kezdve 26 590,00 Ft

24 290,00 Ft

Bluetooth digitális mérleg Paloma Beauties
Paloma Beauties Bluetooth digitális mérleg

Kezdve 30 190,00 Ft

27 190,00 Ft

Fürdőbomba Paloma Beauties (x12)
1 szín
Paloma Beauties Fürdőbomba (x12)

Kezdve 20 990,00 Ft

19 790,00 Ft

2 darabos masszázs hengerek készlet Paloma Beauties
1 szín
Paloma Beauties 2 darabos masszázs hengerek készlet

Kezdve 26 590,00 Ft

24 290,00 Ft

Bőrtisztító Paloma Beauties
1 szín
Paloma Beauties Bőrtisztító

Kezdve 26 590,00 Ft

24 290,00 Ft

Bluetooth digitális mérleg Paloma Beauties
Paloma Beauties Bluetooth digitális mérleg

Kezdve 30 190,00 Ft

27 190,00 Ft

Körömvágó Paloma Beauties
1 szín
Jade masszázs mini hengertű Paloma Beauties
1 szín
Paloma Beauties Jade masszázs mini hengertű

Kezdve 10 290,00 Ft

9590,00 Ft

Aloe verás arcpakolás Paloma Beauties
1 szín
Paloma Beauties Aloe verás arcpakolás

Kezdve 8890,00 Ft

7690,00 Ft

24 / 27 termék